Kvalita, která přesvědčí

Venkovní hliníkové žaluzie

Účinná ochrana proti slunci - plynulá regulace světla

Díky plynulému nastavení sklonu lamel, venkovní žaluzie zajišťují optimální regulaci světla během celého dne. Venkovní žaluzie se používají nejen jako ochra­na před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vyni­kající protihlukovou ochranu.
 

Nalezneme řešení pro téměř každý typ fasády. Mnoho typů a barev umožňuje vytvořit vnější vzhled podle Vašeho přání. Dotvářejí celkovou charakteristiku objektu a stávají se jeho nedílnou součástí.
 

Bezpečnostní rolety - roleta Secure
Bezpečnostní roleta s atestem dle ENV 1627-1630. Lamely z extrudovaného hliníkového profilu tvoří ochranný pancíř. Ten je veden v bočních vodících lištách s řetězem. Pancíř je v každé pozici zajištěn proti nadzvednutí. Roleta je poháněna ručně klikou (do 4 m2), nebo pomocí elektrického pohonu. SECURE FL1000 jsou velmi robustní bez­pečnostní rolety z nárazu-odolných hliníkových pro­filů. Její sofistikovaná a masivní konstrukce chrání Váš domov nebo kanceláře proti vloupání, vandalismus, krupobití a bouřkám. 

Markýzy - pergoly, zimní zahrady
Markýzy jsou vhodným prvkem k zastínění větších ploch jako jsou terasy, balkóny, prosklené výlohy, zahradní restaurace a další. Dotvářejí celkovou charakteristiku objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Dodáváme celou řadu typů markýz v různém barev­ném provedení, s manuálním nebo motorickým ovlá­dáním, včetně dalších stále žádanějších doplňků.

Slunečníky
Konstrukce slunečníků jsou navrženy v souladu s ergonomickými modely s klasickým středovým stožárem i  praktickým bočním ramenem. Slunečník s bočním ramenem ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky nejen sho­ra, ale i ze stran. Jeho střechu je možné obou­stranně natáčet až do 90° a celá jeho konstrukce je otočná o 360°, takže můžete zastínit kteréko­liv místo na zahradě či terase. Výběr ze široké palety barev a vzorů s ochranou proti UV záření.

Horizontální žaluzie
Velmi rozšířené horizontální žaluzie nabízí celou řadu řešení: klasické hliníkové žaluzie vhodné do každého interiéru; přírodní dřevěné žaluzi tvoří luxusní doplněk; solární žaluzie fungují na principu fotovoltaického jevu; žaluzie do střešních oken. jsou řešením pro téměř každý typ okna.
    

Vertikální žaluzie
Veritkální žaluzie nabízejí moderní způsob zastínění, uplatňují se jako řešení reprezentačních prostor firem, ale dotvářejí i atmosféru pohodlí domova. Lamely ve dvou různých šířkách, široké kolekci látek. Konstrukce nabízí řešení i pro atypické tvary.

Látkové rolety
Látkové rolety patří mezi velice oblíbené prvky stínící techniky, které výrazně dopl­ňují prostředí domu či bytu podobně jako záclony či závěsy. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem a nežádou­cími pohledy zvenčí. Konstrukce je kovová nebo plastová, materiál obsahuje skelné vlákno, které je odolné proti propustnosti slunečního záření a obsahuje UV filtry.

Plisé
Interiérové stínění, které svým vzhledem - pravidelnými sklady - skvěle dotváří vzhled interiéru. Velkou předností je množství technických provedení, tvarů, způsobů ovládání – to spolu s uni­kátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku.
Benutzername:
User-Login
Ihr E-Mail
*