Produkty

Venkovní žaluzie UT-90 / UT-70 jsou novým systémem sluneční ochrany, která Vás již od prvního dne přesvědčí o Vaší správné volbě a bude Vám sloužit ještě řadu let. Ať je slunce, vítr, déšť nebo horko - s venkovními žaluziemi UT-90 a UT-70 jste za každého počasí na správné straně.
 
Konstrukce nekoroduje a obstojí i v extrémních povětrnostních podmínkách. Plynulé nastavení úhlu sklonu lamel dokonale reguluje jas v místnosi během celého dne. Při zajištění volného výhledu chrání před nežádoucími pohledy z venku.
 
Lamely jsou vyrobeny ze speciálně lakovaného hliníkového plechu odolného vůči korozi a škodlivému UV-záření. Celá konstrukce venkovních žaluzií byla testována v aerodynamickém tunelu a zvládne i extrémní povětrnostní podmínky.

Venkovní žaluzie UT-90 / UT-70 ochrana proti slunci a povětrnostním podmínkám – nezbytnost pro Vaši práci a bydlení
 
Požadavky na ochranu proti slunci v posledních letech výrazně vzrostly. Velké prosklené plochy kancelářských budov jsou samozřejmostí; rodinné domy s velkými okny a zimními zahradami nabízí velkou vstupní plochu pro nezvané hosty jako slunce, teplo, zima, ale také nežádoucí pohledy. Ve dne musí poskytovat stín, v létě udržovat prostor v chladu, v zimě pomáhat šetřit tepelnou energii, zastavit zvědavé pohledy. A především má podtrhnout estetický vzhled fasády a harmonicky do ní zapadnout. Na základě individuálních požadavků nalezneme řešení pro téměř každý typ fasády. Mnoho barev a typů umožňuje vytvořit vzhled podle Vašeho přání. A na vzdory vlivům počasí se můžete po dlouhá léta spolehnout na  dobrou kvalitu.

Venkovní žaluzie  UT-90 / UT-70 – kvalita, která přesvědčí
 
Venkovní žaluzie jsou novým systémem sluneční ochrany, která Vás již od prvního dne přesvědčí o Vaší správné volbě a bude Vám sloužit řadu let. Ať je slunce, vítr, déšť nebo horko – s venkovními žaluziemi jste za každého počasí na té správné straně. Konstrukce nekoroduje a obstojí i v extrémních povětrnostních podmínkách. Plynulé nastavení úhlu sklonu lamel dokonale reguluje správný jas v místnosti během celého dne.
 
Chrání Vás před pohledy zvenku, ale umožňují Vám téměř volný výhled ven. Lamely jsou vyrobeny ze speciálně lakovaného hliníkového plechu, který je odolný vůči korozi a nepropouští škodlivé UV-záření. Celá konstrukce venkovních žaluzií byla testována v aerodynamickém tunelu a zvládne i extrémní povětrnostní podmínky.
Přednosti venkovních žaluzií UT-90/UT-70 
 • Dlouhá životnost, velmi snadná údržba, vysoká kvalita.
 • Použití nejlepších a nejmodernějších materiálů.
 • Plynulá regulace polohy lamel.
 • Plynulá regulace světla s vysokým stupněm zastínění.
 • Velmi snadná a pohodlná obsluha.
 • Stabilita ve větru díky vodícím čepům lamel a těstnění ve vodících lištách.
  Šířka lamel 90 a 70 mm.
 • Nejmodernější technika.

Sluneční ochrana nejvyšší kvality
Venkovní žaluzie zastaví 60–80% dopadajících slunečních paprsků již před prosklenou plochou a odrážejí škodlivé UV-záření v závislosti na nastavení a barvě lamel. Mezi zastíněním a prosklenou plochou je ponechán prostor, ve kterém dochází k cirkulaci vzduchu a odvodu tepla tak, aby nedocházelo k jeho hromadění. Hliníkové lamely zajišťují v průběhu celého dne správné množství světla – pohoda na míru. 
 
Elegantně a esteticky
Elegantní profil lamely dodává fasádám estetický vzhled. Flexibilita nastavení ve spojení s důmyslnou profilací lamel nabízejí optimální regulaci světelného toku až po možnost zatemnění. Venkovní žaluzie Vás okouzlí optimální cenou, vysokou účinností a širokou škálou použití.

Moderně a inovačně
 • Lamely ze slitiny AL-Mg, odolné vůči korozi, síla lamel 0,42 mm.
 • Koncové lišty a vodící lišty z extrudovaných hliníkových profilů.
 • Vytahovací pásek o šířce 8mm (Original Texband, UV stabilní).
 • Nejmodernější High Tech technologie „Hagofix“ –¨ nejlepší výrobek dostupný na trhu: nosná šňůra s kuličkami, dvojnásobně zesílená aramidem, s minimálními smršťovacími vlastnostmi.
 • Spojovací element lamel: nosná šňůra s kuličkami a chromové háčky.
 • S venkovními žaluziemi UT-90 nejsou při vytváření fasád stanoveny žádné hranice. Široká paleta barev umožňuje bezproblémové začlenění žaluzií do vzhledu každé fasády.
 • Inteligentní řízení motorů.

Pocit luxusního životního stylu
Vhodným doplňkem pro žaluzie je pohon, a to v podobě elektromotoru vestavěného do horní lišty. Vysokého komfortu v ovládání venkovních žaluzií lze docílit další výbavou v podobě dálkového rádiového ovládání, sluneční a časové automatiky a dalších způsobů řízení.

Zabýváme se detaily
 • Nastřelené háčky z nerezové oceli a nosná šňůra zesílená kevlarem (aramidem).
 • Vodící čepy z velmi kvalitní High Tech umělé hmoty. Jejich excentrický tvar zmenšuje toleranci ve vedení a tím snižuje hlučnost vibrací způsobených větrem.
 • Vodící čepy jsou vyměnitelné bez použití speciálního nářadí.
 • Typ UT-901 s vodícími čepy po obou stranách.
 • Olemování vylisovaných otvorů chrání vytahovací pásek před prodřením.
 • Vytahovací a naklápěcí mechanismy lamel zabudované v horní liště jsou velmi dobře chráněny před znečištěním.
 • Koncový doraz zabraňuje přetržení vytahovací pásky.
  Optimální tvorba svazku vytažených lamel díky vytahovacímu provázku s kuličkami a háčkům s chromové oceli; minimální výška svazku lamel

Zvláštní úsilí věnujeme neustálému zlepšování našich produktů a služeb. Optimální tok informací zajišťujeme prostřednictvím vazeb na naše špičkové dodavatele a prostřednictvím zkušeností našich zákazníků. To příspívá k naší vyšší výkonnosti a větší spokojenosti našich zákazníků.
Prostudujte si náš program a obraťte se na nás se svými dotazy. Využijte našeho pokroku, neboť již 35 let sbíráme zkušenosti v oboru výroby žaluzií. Ochotně a kompetentně Vám poradíme.
Dostupné v barvách RAL nebo NCS:
 RAL barvy
 VSR barvy
Benutzername:
User-Login
Ihr E-Mail
*